מסיבת הפוסט חתונה האלטרנטיבית של דבורה וטל – פרטים לחברים

חברים יקרים,

דבורה ואני מצפים לחגוג איתכם את נישואינו בבוקר של יום שישי, ה- 11 לספטמבר!
הנה מספר פרטים אודות החגיגה:

מתי:
8:30 – מארגנים את המקום. מי שרוצה לבוא לעזור – מוזמן.
9:00 – "קבלת פנים"
10:00 – טקס אלטרנטיבי קצר ולאחריו מספר הופעות של חברים (אם ברצונכם לשיר, לרקוד, לדבר או כל אחר – אתם מוזמנים!)

איפה:
פארק הירקון, ממול לרחוב הרב קוסובסקי (באיזור בבלי) – הנה לינק למפת המקום (מתוך הלינק גם תוכלו לקבל את שמות הרחובות שבאיזור ואף אפשרות לקבל הוראות הגעה מביתכם)

כיצד להגיע לשם: קווי האוטובוס של דן מגיעים לאיזור (על אף שתצטרכו ללכת מעט), חייגו ל- 03-6394444 בשביל הוראות הגעה מדוייקות.

מה להביא:
מתנות – אין צורך. כלומר, אתם תמיד יכולים ואנחנו נשמח לקבל. אבל הסיבה שיצרנו אירוע באופן כזה היא כדי שלא "לכפות" על חברינו לשלם צ'קים רק בשביל לכסות את המנה. המתנה הכי חשובה בשבילנו היא שתבואו לשמוח בשמחתנו ולהעניק לנו מאהבתכם.

אוכל – אם כבר כתבתם לנו מה תביאו אז תביאו זאת. אם אינכם בטוחים מה להביא אז תביאו אחד (או יותר) מהדברים הבאים: גבינות, ממרחים, סלטים (גם סלטים קנויים זה סבבה), משקאות קלים, חומוס, פירות.

מה עוד להביא – שמיכות לשבת עליהן (ואף כיסאות אם יש לכם), מצלמות (צלמו תמונות בבקשה בבקשה 🙂 ואם תעלו אותן לאנשהו אז תחת מילת הטג DEBANDTAL), ומומלץ גם לבוא עם כובע ומשקפי שמש.

ביום האירוע, תוכלו לחייג אל דב או אלי – אנו נשאיר את המכשירים בידי חברינו שיענו לשאלות ויעזרו ככל יכולתם:
052-7275805 (Deb)
052-7275845 (Tal

ותמונות או סרטים או מה שיהיה נעלה מאוחר יותר ב:
www.debandtal.com

באהבה,
דבורה וטל גלילי

* * *
And here is the same text in English:

Dear friends,

We're looking forward to celebrating our marriage with you on the morning of this Friday, the 11th of September! Here's a reminder with details about the party:

When: 8:30 a.m. – Set up, for those who want to help. 9:00 a.m. – Reception. 10:00 a.m. – Short alternative ceremony, followed by a few creative performances. If you would like to sing, dance, speak, etc., you are welcome to!

Where: Park HaYarkon, opposite 40 HaRav Kosowski (in Bavli)

How to get there: Monit Sherut 5 goes near this area; so do several buses which stop on Namir (call Dan Bus at 03-6394444 for exact directions from your location to the area)

What to bring: 1. some food or drink to share* 2. a picnic blanket or towel, if you have one; chairs are also helpful 3. cameras! Please take pictures 🙂 4. sunglasses, hats, sunscreen, etc.

*If you have not yet listed what you are bringing on our RSVP form, here are a few suggestions: cheeses, spreads, hummus, salads, fruit, drinks

See you on Friday!

Love,
Deb and Tal
www.debandtal.com
052-7275805 (Deb)
052-7275845 (Tal)

9 תגובות בנושא “מסיבת הפוסט חתונה האלטרנטיבית של דבורה וטל – פרטים לחברים”

 1. הי טל, הי דבורה.
  לצערי לא יכול להגיע.
  רוצה לאחל לכם מזל טוב מאוד מאוד. שיהיה לכם ממש שמח במסיבה האולטרא מגניבה הזו. ארים כוס לחייכם.

  אסא

 2. המון מזלטוב אנשים! רציתי מאוד לבוא אבל הבוקר פשוט קמתי עם עננה של דיכי, והחלטתי שהיא גרועה מספיק כדי שאעכיר את האווירה במקום להתעודד ממנה. אני שולח לכם אבל המון אהבה ושמחה, ואם זה יהיה טרנד (un-wedding?) אני אוריד את הכובע פעם נוספת 🙂

 3. בשם מרילין והשערות שצומחות לו על התחת – זו החתונה הכי מגניבה ששמעתי עליה אי פעם. אני לא אהיה (כנראה), אבל אילו הייתי, הייתי אומר לכולם שהייתי בחתונה הכי מגניבה שהייתי בה אי פעם. כולל זו שלי, שהייתה גם מגניבה.
  ברכות.

השאר תגובה