דבורה ואני מתחתנים – ואתם מוזמנים

Copy of Picture 010

חברים יקרים,
דבורה פרידס ואנוכי (טל גלילי) נשמח לפגוש אתכם ב- 11.9.09 במסיבת-חתונה שתתקיים בפארק הירקון (מיקום מדוייק עוד לא נקבע, וישלחו עליו פרטים בהמשך) ואשר תתחיל בשעה 9:00 בבוקר (טקס אלטרנטיבי יתחיל בשעה 10:00 בבוקר).
מסיבת החתונה תהיה במתכונת של מסיבת פארק: כל חבר מביא איתו משהו נחמד לאכול/לשתות אשר יתחלק בין כולנו. באופן כזה נזכה לראות כמה שיותר אנשים נהדרים אך מבלי ליצור ציפיה מרומזת לקבל צ'קים כדי שיכסו את עלות האירוע(זה הרעיון בקיום מסיבת הפארק בחוץ ולא באולם – עלות האירוע תהיה קטנה למדי).
בנוסף, אם מי מכם גם מיומן בכלי נגינה או בצורת אומנות בידורית אחרת ומעוניין להוסיף לחלק האומנותי של המפגש אזי נשמח לדעת על כך 🙂

אם אתם מעוניינים להגיע, אנא מלאו את הטופס הבא, כדי שיהיה לנו דרך לדעת כמה אנשים צפויים להגיע (מה הם מתכננים להביא, את מי לחבר עם מי בשביל טרמפים) וגם כדי שיהיה לנו את פרטי הקשר שלכם באופן זמין.

(הטופס מופיע בהמשך הפוסט)


בשביל הסקרנים מביניכם: תוכנית החתונה של דבורה ושלי כוללת למעשה 3 אירועים. האירוע הראשון הוא "חתונת משפחה" אשר יתקיים ב- 9.9.09. חתונה זו תהיה חתונה מסורתית אשר ישתתפו בה בני משפחה בלבד. החתונה השניה (או "החתונה האלטרנטיבית" או "מסיבת החתונה לחברים") תהיה האירוע שיתקיים ב- 11.9.09. האירוע השלישי יתרחש בארה"ב לחברים וקרובי המשפחה של דב אשר גרים בארה"ב (היות ודב היא אמריקנית אשר עשתה עליה לארץ).

אוהבים אתכם,
דבורה וטל

8 תגובות בנושא “דבורה ואני מתחתנים – ואתם מוזמנים”

השאר תגובה